Mål (B x H x D): 125 x 151 x 91 mm
12-24V DC. 7.200 lumen.
Lystemperatur: 6000K
Hus i pulverlakkert aluminium.
Garanti 2 år. 100% fornøydgaranti. Pengene tilbake om du ikke er fornøyd – uansett årsak.
Radiointerferens CISPR25 Class 4.
Delsum: kr 1.624,00
Delsum: kr 1.624,00
Mål (B x H x D): 125 x 151 x 91 mm
12-24V DC. 7.200 lumen.
Lystemperatur: 6000K
Hus i pulverlakkert aluminium.
Garanti 2 år. 100% fornøydgaranti. Pengene tilbake om du ikke er fornøyd – uansett årsak.
Radiointerferens CISPR25 Class 4.
Du må være logget inn for å legge inn en omtale.
9″ skjerm for trådløse MS-kamera
Varenr: MSHD0901Opptil 4 kamera. Digital bildeoverføring. 12 - 24V
2 Magneter for feste av ryggekamera (40mm)
Varenr: M40PSterke neodymmagneter (40mm diameter) for feste av kamera på maskiner, utstyr etc. Gummisåle for beskyttelse av lakken på ditt utstyr.
Kamera for kablet og trådløs tilkobling til original John Deere, Valtra Smart Touch, Massey Ferguson, Claas og Volvo-skjerm.
HD Lukkerkamera med varme og nattlys (m/styrekabel)
Varenr: SK-02BKamera med lukkeklaff og HD bildekvalitet, varme og nattlys.
2 Magneter (25mm, ikke for kamera)
Varenr: M25PSterke neodymmagneter (25mm diameter). To par kan brukes for å feste trådløs sender og mottaker.
Flomlys med 1.700 lumen. Går på 12-24V DC strøm. Forstyrrer ikke DAB eller annet. Med DT-kontakt og kabel.
Ryggekamera m/lukkeklaff – Pakke for semi m/tralle og singelbil
Varenr: MS0701019" skjerm og trådløst kamera med lukker, varme og nattlys. Garantert god bildeflyt og stødige bilder på semi m/tralle og singelbil. For bil med kamera på henger, kontakt oss for andre gode løsninger. Opptil 4 kamera.
Trådløst HD-kamera med lukker, varme og nattlys
Varenr: SK-03Hold linsen ren under sølete forhold med kamera med lukkeklaff. Garantert god bildeflyt! Med trådløs sender for 7" og 9" MS HD-skjerm.
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.