For sending av bilde fra kablet kamera (HD og ikke-HD) til trådløs mottaker MSRXHD-01 og skjerm for trådløst kamera MSHD0901 og MSHD0701.
Strøm, 12-24VDC, kobles til senderen. Senderen gir strøm videre til kamera.
kr 1.837,50kr 1.470,00 ink mvaeks mva
Trådløs sender for 4-pin kamera (HD og ikke-HD-kamera).
På lager i Norge.
For sending av bilde fra kablet kamera (HD og ikke-HD) til trådløs mottaker MSRXHD-01 og skjerm for trådløst kamera MSHD0901 og MSHD0701.
Strøm, 12-24VDC, kobles til senderen. Senderen gir strøm videre til kamera.
Du må være logget inn for å legge inn en omtale.
Flomlys med 10.200 lumen. Går på 12-24V DC strøm. Forstyrrer ikke DAB eller annet. Med DT-kontakt og kabel.
Flomlys med 850 lumen. Går på 12-24V DC strøm. Forstyrrer ikke DAB eller annet.
HD-Kamera med varme og nattlys, kablet
Varenr: MS02Kamera for kablet HD-skjerm. Passer ingen originale traktorskjermer (JD, Valtra, MF, Fendt osv).
Antenne 5dB SMA han-kontakt, leddet
Varenr: ANT-003Antenne 5dB SMA han-kontakt, leddet.
Rørbrakett for feste av 7″ og 9″ skjerm
Varenr: BRA-R-01Til feste av 7" og 9" skjerm for maskiner og landbruk på rør i diameter 14-33mm. 1" ball / B-størrelse.
Trådløst HD-kamera med lukker, varme og nattlys
Varenr: SK-03Hold linsen ren under sølete forhold med kamera med lukkeklaff. Garantert god bildeflyt! Med trådløs sender for 7" og 9" MS HD-skjerm.
9″ skjerm for opptil 4 kablede HD-kamera
Varenr: SS09-212-24V. Med 2 stk festebraketter (fot m/lim og U-bøyle). Kamera følger ikke med.
Trådløst kamera (HD) for 7″ og 9″ skjerm
Varenr: MS03Trådløst digitalt HD-kamera med til 7" og 9" skjerm, samt mottakere MS06 og MSRXHD-01. Infrarødt nattlys.
Rune Jørgensen (bekreftet eier) –