Kabel medfølger ikke.
For å sett inn kontaktene i huset, løsne den lilla delen ved å klemme sammen klipsen som vist nedenfor.

90W LED arbeidslys (Varenr.: W005)
Delsum: kr 1.248,00
90W LED arbeidslys (Varenr.: W005)
Delsum: kr 1.248,00
Kabel medfølger ikke.
For å sett inn kontaktene i huset, løsne den lilla delen ved å klemme sammen klipsen som vist nedenfor.

Du må være logget inn for å legge inn en omtale.
Flomlys med 10.200 lumen. Går på 12-24V DC strøm. Forstyrrer ikke DAB eller annet. Med DT-kontakt og kabel.
Brakett for feste av 2 magneter på små kamera
Varenr: BRA-02For feste av 2 magneter på små kamera som SS1808.
Flomlys med 5.100 lumen. Går på 12-24V DC strøm. Forstyrrer ikke DAB eller annet.
Flomlys med 7.200 lumen. Går på 12-24V DC strøm. Forstyrrer ikke DAB eller annet. Med DT-kontakt og kabel.
Trådløs mottaker for trådløse HD-kamera. Kan brukes med originale traktorskjermer som ikke har innebygget speilvendingsfunksjon, som de fleste Case / New Holland AFS-700, Intelliview, Claas Cebis og Fendt-skjermer.
2 Magneter (25mm, ikke for kamera)
Varenr: M25PSterke neodymmagneter (25mm diameter). To par kan brukes for å feste trådløs sender og mottaker.
Lite Kamera med nattlys (60 grader synsvinkel)
Varenr: SS1808-60Kun 5,6 cm x 5,7 cm x 3,9 cm. Kamera for kablet og trådløs tilkobling til original John Deere, Valtra Smart Touch, MF, Claas og Fendt-skjerm.
Adapterkabel #2 for Claas CEBIS-skjerm
Varenr: DWC-02OBS: Denner er for tilkobling på original Claas-kabel som er tilkoblet skjermen. For tilkobling av trådløst og/eller kablet kamera til Claas CEBIS-skjermen.
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.