Kabel som passer i kontakten fra frontkamera på Case og New Holland. Brukes for å tilkoble frontkameraet til våre kabler.
Kamerakabel Case New Holland frontkamera til 4 pin (hun hun)
Varenr. DW-015kr 695,00kr 556,00 ink mvaeks mva
Kabel som passer i kontakten fra frontkamera på Case og New Holland. Brukes for å tilkoble frontkameraet til våre kabler.
Du må være logget inn for å legge inn en omtale.
Relaterte produkter
Flomlys med 10.200 lumen. Går på 12-24V DC strøm. Forstyrrer ikke DAB eller annet. Med DT-kontakt og kabel.
HD-Kamera med varme og nattlys, kablet
Varenr: MS02Kamera for kablet HD-skjerm. Passer ingen originale traktorskjermer (JD, Valtra, MF, Fendt osv).
9″ skjerm for trådløse MS HD-kamera
Varenr: MSHD0901Opptil 4 kamera. Digital bildeoverføring. 12 - 24V
7″ skjerm for trådløse MS HD-kamera
Varenr: MSHD0701Opptil 4 kamera. Digital bildeoverføring. 12 – 24V
HD vidvinkelkamera med varme og nattlys, kablet
Varenr: LV810-HD2Kamera for kablet HD-skjerm. 160 grader synsvinkel.
2 Magneter for feste av ryggekamera (40mm)
Varenr: M40PSterke neodymmagneter (40mm diameter) for feste av kamera på maskiner, utstyr etc. Gummisåle for beskyttelse av lakken på ditt utstyr.
Rørbrakett for feste av 7″ og 9″ skjerm + mobilholder
Varenr: BRA-R-01Til feste av 7" og 9" skjerm for maskiner og landbruk på rør i diameter 14-33mm. 1" ball / B-størrelse.
Trådløs sender for kamera (HD og ikke-HD)
Varenr: MSTXHD-01Trådløs sender for 4-pin kamera (HD og ikke-HD-kamera).
Omtaler
There are no reviews yet