Kabel som passer i Deutz Topcon iMonitor 3-skjerm for tilkobling av kablet kamera eller trådløs mottaker MS06.
Merk at HD-kamera ikke vil fungere på iMonitor 3. Bruk kun kamera som ikke er merket med HD.
Delsum: kr 186,00kr 148,80
Delsum: kr 186,00kr 148,80
kr 695,00kr 556,00 ink mvaeks mva
Kabel som passer i Deutz Topcon iMonitor 3-skjerm for tilkobling av kablet kamera eller trådløs mottaker.
Kabel som passer i Deutz Topcon iMonitor 3-skjerm for tilkobling av kablet kamera eller trådløs mottaker MS06.
Merk at HD-kamera ikke vil fungere på iMonitor 3. Bruk kun kamera som ikke er merket med HD.
Du må være logget inn for å legge inn en omtale.
Vårpakke 9″ skjerm og 2 trådløse ryggekamera
Varenr: MS090102Kamerasystemet med best tilbakemeldinger fra Norske bønder og maskinførere - komplett pakke. 6 års garanti.
Trådløst ryggekamera og skjerm for traktor og maskiner
Varenr: MS-Pakke-TraktorTrådløst digitalt ryggekamera for traktor og maskiner med høy bildekvalitet, fungerer i mørket og i fullt sollys.
Antenne med 3 meter kabel, SMA han-kontakt
Varenr: ANT-001Antenne med 3 meter kabel, SMA han-kontakt.
Flomlys med 1.700 lumen. Går på 12-24V DC strøm. Forstyrrer ikke DAB eller annet. Med DT-kontakt og kabel.
7″ skjerm for trådløse MS HD-kamera
Varenr: MSHD0701Opptil 4 kamera. Digital bildeoverføring. 12 – 24V
Luxmatic SW-30 LED Arbeidslys 30W
Varenr: TTLA30-01
Trådløst kamera (HD) for 7″ og 9″ skjerm
Varenr: MS03Trådløst digitalt HD-kamera med til 7" og 9" skjerm, samt mottakere MS06 og MSRXHD-01. Infrarødt nattlys. OBS: magnetene på bildet er tilbehør.
9″ skjerm for trådløse MS HD-kamera
Varenr: MSHD0901Opptil 4 kamera. Digital bildeoverføring. 12 - 24V
Omtaler
There are no reviews yet