Om du har original kameraveksler i traktoren hvor kontakten på denne kabelen passer, kan du bruke denne for å koble til våre kamera og / eller trådløse mottakere.
Overgangskabel 4-pin kamera til mini-din
Varenr. DWVTRASkr 619,00kr 495,20 ink mvaeks mva
For kobling av våre kamera og/eller trådløs mottaker om du har original kameraveksler i din traktor.
Du må være logget inn for å legge inn en omtale.
Relaterte produkter
Trådløs mottaker for trådløse HD-kamera. Kan brukes med originale traktorskjermer som ikke har innebygget speilvendingsfunksjon, som de fleste Case / New Holland AFS-700, Intelliview, Claas Cebis og Fendt-skjermer.
Kamerabrakett for LV25-kamera (N- og T-serie)
Varenr: BRA-04Kamerabrakett for innbygging av LV25 ryggekamera i Valtra N og T-serie.
2 Magneter for feste av ryggekamera (40mm)
Varenr: M40PSterke neodymmagneter (40mm diameter) for feste av kamera på maskiner, utstyr etc. Gummisåle for beskyttelse av lakken på ditt utstyr.
Utsolgt, på vei til vårt lager i Norge. Forventet 4.6.2026
Flomlys med 5.100 lumen. Går på 12-24V DC strøm. Forstyrrer ikke DAB eller annet.
Flomlys med 5.100 lumen. Går på 12-24V DC strøm. Forstyrrer ikke DAB eller annet. Med DT-kontakt og kabel.
For traktor med originalt ryggekamera. For tilkobling av trådløst eller kablet kamera inn på Valtra (5 serie) Smart Touch-skjerm. For å koble til mer enn et kamera, bruk vår kameraveksler.
Brakett for feste av 2 magneter på små kamera
Varenr: BRA-02For feste av 2 magneter på små kamera som SS1808.
Flomlys med 10.200 lumen. Går på 12-24V DC strøm. Forstyrrer ikke DAB eller annet. Med DT-kontakt og kabel.
Omtaler
There are no reviews yet