Passer
- Trådløse kamera
- Skjerm for trådløse kamera MSHD0901 og MSHD0701
- Trådløs sender og mottaker for HD-kamera
Passer IKKE til trådløs sender og mottaker for vanlige kamera, AORXTX-100. Disse bruker antenne med hun-kontakt.
Delsum: kr 260,00kr 208,00
Delsum: kr 260,00kr 208,00
kr 224,00kr 179,20 ink mvaeks mva
Antenne med 5 meter kabel, SMA han-kontakt
Passer
Passer IKKE til trådløs sender og mottaker for vanlige kamera, AORXTX-100. Disse bruker antenne med hun-kontakt.
Du må være logget inn for å legge inn en omtale.
2 Magneter for feste av ryggekamera (40mm)
Varenr: M40PSterke neodymmagneter (40mm diameter) for feste av kamera på maskiner, utstyr etc. Gummisåle for beskyttelse av lakken på ditt utstyr.
Kamerapakke 9″ skjerm og 2 trådløse ryggekamera m/magneter
Varenr: MS090102Kamerasystemet med best tilbakemeldinger fra Norske bønder og maskinførere - komplett pakke. 6 års garanti.
Trådløst kamera (HD) for 7″ og 9″ skjerm
Varenr: MS03Trådløst digitalt HD-kamera med til 7" og 9" skjerm, samt mottakere MS06-2 og MSRXHD-01. Infrarødt nattlys. OBS: magnetene på bildet er tilbehør.
Rørbrakett for feste av 7″ og 9″ skjerm + mobilholder
Varenr: BRA-R-01Til feste av 7" og 9" skjerm for maskiner og landbruk på rør i diameter 14-33mm. 1" ball / B-størrelse.
Flomlys med 10.200 lumen. Går på 12-24V DC strøm. Forstyrrer ikke DAB eller annet. Med DT-kontakt og kabel.
Trådløst ryggekamera og skjerm for traktor og maskiner
Varenr: MS-Pakke-TraktorTrådløst digitalt ryggekamera for traktor og maskiner med høy bildekvalitet, fungerer i mørket og i fullt sollys.
Flomlys med 3.900 lumen. Går på 12-24V DC strøm. Kun 78 x 103 x 57 mm. Forstyrrer ikke DAB eller annet. Med DT-kontakt og kabel.
Trådløs sender for kamera (HD og ikke-HD)
Varenr: MSTXHD-01Trådløs sender for 4-pin kamera (HD og ikke-HD-kamera).
Jon Thorleif Buer (bekreftet eier) –