Om du har original kameraveksler i traktoren hvor kontakten på denne kabelen passer, kan du bruke denne for å koble til våre kamera og / eller trådløse mottakere.
Bli den første til å omtale “Overgangskabel 4-pin kamera til mini-din” Avbryt svar
Du må være logget inn for å legge inn en omtale.
Relaterte produkter
2 Magneter for feste av ryggekamera (40mm)
Varenr: M40PSterke neodymmagneter (40mm diameter) for feste av kamera på maskiner, utstyr etc. Gummisåle for beskyttelse av lakken på ditt utstyr.
Kamera for kablet og trådløs tilkobling til original John Deere, Valtra Smart Touch, Massey Ferguson, Claas og Volvo-skjerm.
Trådløst kamera (HD) for 7″ og 9″ skjerm
Varenr: MS03Trådløst digitalt HD-kamera til 7" og 9" skjerm, samt mottakere MS06 og MSRXHD-01.
Kabel for strøm og bilde til kamera med 4-pins kontakt.
Flomlys med 850 lumen. Går på 12-24V DC strøm. Forstyrrer ikke DAB eller annet.
Flomlys med 5.100 lumen. Går på 12-24V DC strøm. Forstyrrer ikke DAB eller annet.
Flomlys med 1.700 lumen. Går på 12-24V DC strøm. Forstyrrer ikke DAB eller annet. Med DT-kontakt og kabel.
Adapterkabel for Valtra Smart Touch og MF-skjerm u/originalkamera
Varenr: DWVTRA-01For Valtra 4 og 5-serie og MF uten originalkamera. Kabel for tilkobling av trådløst eller kablet kamera inn på original Valtra Smart Touch-skjerm samt Massey Ferguson Fieldstar og Datatronic-skjermer. For å koble til mer enn et kamera, bruk vår kameraveksler.

Kameraveksler 4 HD-kamera m/fjernkontroll og opptak (Varenr.: SU1) 
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.