Kabel medfølger ikke.
For å sett inn kontaktene i huset, løsne den lilla delen ved å klemme sammen klipsen som vist nedenfor.
Delsum: kr 545,00kr 436,00
Delsum: kr 545,00kr 436,00
kr 61,25kr 49,00 ink mvaeks mva
Dobbel hunkontakt for kamera Claas Cebis
Kabel medfølger ikke.
For å sett inn kontaktene i huset, løsne den lilla delen ved å klemme sammen klipsen som vist nedenfor.
Du må være logget inn for å legge inn en omtale.
Kamera for flush-montering, 4-pin kontakt, speilvendingsfunksjon. 125° diagonal synsvinkel.
Kamera med nattlys og varme. 100 graders synsvinkel. Speilvendingsfunksjon på baksiden av kameraet. Passer til New Holland, Claas, Fendt og Case adapterkabel samt trådløs sender og mottaker.
2 Magneter for feste av ryggekamera (40mm)
Varenr: M40PSterke neodymmagneter (40mm diameter) for feste av kamera på maskiner, utstyr etc. Gummisåle for beskyttelse av lakken på ditt utstyr.
Flomlys med 3.900 lumen. Går på 12-24V DC strøm. Kun 78 x 103 x 57 mm. Forstyrrer ikke DAB eller annet. Med DT-kontakt og kabel.
Flomlys med 1.700 lumen. Går på 12-24V DC strøm. Forstyrrer ikke DAB eller annet. Med DT-kontakt og kabel.
Vidvinkelkamera med varme og nattlys, kablet
Varenr: LV810-2Kamera for kablet skjerm, også originale skjermer i traktor. 160 grader synsvinkel. Med speilvendingsfunksjon.
2 Magneter (25mm, ikke for kamera)
Varenr: M25PSterke neodymmagneter (25mm diameter). To par kan brukes for å feste trådløs sender og mottaker.
Trådløst kamera (HD) for 7″ og 9″ skjerm
Varenr: MS03Trådløst digitalt HD-kamera med til 7" og 9" skjerm, samt mottakere MS06 og MSRXHD-01. Infrarødt nattlys. OBS: magnetene på bildet er tilbehør.
Omtaler
There are no reviews yet